مقالات ما

ماژول نمایشگر شهری

تلویزیون شهری به طور کل نوعی نمایشگر دیجیتال است، به همین سبب نمایشگر شهری نیز خطاب می شود.این نمایشگر دیجیتال شهری از تعدادی اجزا و قطعات تشکیل می‌شود و اساسا این قطعات هستند که یک پیکر نمایشگر شهری را کامل می‌کنند. هرکدام از قطعات نمایشگر شهری دارای وظیفه ای در مسیر فرایند اصلی این محصول هستند. که پخش تصویر با کیفیت و ۴k نمایشگر شهری حاصل عملکرد درست و صحیح هرکدام از این قطعات است. همچنین وجود اختلال و خرابی در هر قسمت از آنها می‌توان وجود مشکل در تصویر نمایشگر را ایجاد کند. ما در این مقاله می‌خواهیم درباره قطعه ای از نمایشگر شهری به نام ماژول صحبت کنیم. ماژول نمایشگر شهری یکی از اصلی و اساسی ترین قطعات موجود در نمایشگر است.
ماژول به قطعاتی بلوک مانند گفته می‌شود که با کنار هم قرار گرفتن آنها یک کابینت تلویزیون شهری کانل می‌شود. همچنین با کنار هم قرار گرفتن کابینت ها یک نمایشگر شهری کامل می‌شود.
ماژول نمایشگر شهری نیز مانند قطعات دیگر آن در انواع مختلف تشکیل شده است. که این تنوع در نوع ماژول ها بیشتر در پیکسل led آنها خلاصه می‌شود.
_انواع ماژول نمایشگر شهری :
نوع ماژول نمایشگر شهری مهم ترین عامل تایین کننده قیمت نمایشگر شهری است. زیرا تفاوت در ماژول به طور کامل نوع تلویزیون شهری را تغییر میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *